Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Bademcik Ve Genizeti, Genel Kulak Burun Boğaz, Anosmi (Koku Alamama)

Randevu Al 0 (850) 474 01 12

Doktorun Adresi

Tunus Caddesi No:8  Çankaya, Ankara
Liv Hospıtal Ankara Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Bahar Kayahan Sirkeci Hakkında

Bahar Kayahan Sirkeci Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi. Bahar KAYAHAN SİRKECİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştı. İhtisasını ise,Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz ve Baş  Boyun Cerrahisi ABD.(Araştırma Görevlisi Kadrosu) Kasım 2009- Mayıs 2015 Kütahya Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi; Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun
Cerrahisi Uzman Dr., Haziran 2015- Ocak 2016  Ankara Etimesgut Prof.Dr. Celal Ertuğ Devlet Hastanesi; Kulak Burun Boğaz ve Baş  Boyun Cerrahisi Uzman Dr., Ocak 2016- Ağustos 2017 Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi; Kulak Burun Boğaz ve Baş  Boyun Cerrahisi Uzman Dr., Ağustos 2017- Ağustos 2018 görev almiş olan Dr. Öğr. Üyesi. Bahar KAYAHAN SİRKECİ mesleki çalişmalarına şu an Liv Hospıtal Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bademcik Ve Genizeti
 • Genel Kulak Burun Boğaz
 • Anosmi (Koku Alamama)
 • Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi
 • Boğaz İltihabı
Tedaviler
 • Horlama cerrahisi
 • Kısmi glossektomi
 • Akustik nörinom cerrahisi
 • Tiroidektomi
 • Larenjektomi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 01 12
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Bahar Kayahan Sirkeci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 01 12

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci hangi kurumlar Bahar Kayahan Sirkeci ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Akbank , Medlab , Zurich Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci Liv Hospıtal Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Horlama cerrahisi, Kısmi glossektomi, Akustik nörinom cerrahisi, Tiroidektomi, Larenjektomi alanlarında hizmet veriyor ve Bademcik Ve Genizeti, Genel Kulak Burun Boğaz, Anosmi (Koku Alamama), Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi, Boğaz İltihabı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kayahan Sirkeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.