Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön

Dahiliye - İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları - Ankara

Kist Hidatik (Hidatik Kist, Köpek Tenyası Kisi), Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Mantar Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Özön Hakkında

Ali Özön Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi  Ali ÖZÖN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Dışkapı SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Tatvan Asker Hastanesi'nde, Ankara Mesa Hastanesi'nde ve Ankara TOBB ETÜ Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi  Ali ÖZÖN, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Özön ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özön şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır. Akciğer ve plevra biyopsisi, Koruyucu aşılar alanlarında hizmet veriyor ve Kist Hidatik (Hidatik Kist, Köpek Tenyası Kisi), Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Mantar Hastalıkları, Lyme Hastalığı (Borreliosis), Kuduz hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özön ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özön hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.