Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi, İstanbul, Dermatoloji

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi

Dermatoloji - İstanbul

Sivilceler, Tırnak Hastalıkları, Prp (Platelet Rich Plasma)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1  Bağcılar, İstanbul
Medipol Mega Üniversite Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Balevi Hakkında

Ali Balevi Kimdir?

Yrd.Doç.Dr.Ali BALEVİ, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Selçuk Üniversitesi'nde tamamlayıp Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Yrd.Doç.Dr.Ali BALEVİ, İstanbul'da bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2005

Tecrübe: 15 yıl 1 ay

Yayınlar

 • A. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler:
 • A1. Engin B, Özdemir M, Balevi A, Mevlitoğlu I, “Treatment of chronic urticaria with narrowband ultraviolet B phototherapy: a randomized controlled trial,” Acta Derm Venereol, 88, 247-251 (2008).
 • A2. Ozdemir M, Balevi A, Engin B, Güney F, Tol H., “Treatment of Faun-Tail Naevus with Intense Pulsed Light”, Photomed Laser Surg, 28, 435-438 (2010)
 • A3. Özdemir M, Mevlitoğlu İ, Balevi A, “Acitretin-narrow-band TL-01 Phototherapy but not Etanercept treatment improves a localized inflammatory linear verrucous epidermal neveus with concomitant psoriasis”, J Eur Acad Dermatol Venereol, 23, 1453-54 (2009)
 • A4. Özdemir M, Balevi A, “Tanınız nedir?”, TÜRKDERM, 45, 57-57 (2011)

Deneyimler

 • Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
  09 2013 - Şu Anda
 • Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi
  11 2011 - 07 2013
 • Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
  09 2005 - 11 2011

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..

Geçmeyen ağız yarası sebebiyle iki ayrı diş doktoruna görünmeme rağmen sonuç alamamıştım. Hocam bakar bakmaz demir eksikliğini tespit etti. Demir takviyesiyle aylardır geçmeyen yaralarım iyileşti. Teşekkür ederim. 01-10-2020

im..

Doktorluğunun yanısıra görüp görebileceğim en gerçek haza kibar ve İstanbul beyefendisi bir insan. Yıllar önce kafamdaki kabuklanma sebebiyle kendisine gitmiştim. Verdiği şampuan ve ilaç ile yıllardır muzdarip olduğum kabuklanmadan eser de kalmadı tekrar da etmedi. Kendisine minnetarım. Hala daha tüm cilt problemlerimde kendisine gitmekteyim. İnsan olarak ve hastalarına yaklaşım biçimi olarak mütevazi kişiliğine ve nezaketine de hayran kalmışımdır ayrıca. Şu an Medipol Mega Bağcılar hastanesinde görev yapmaktadırlar. Tavsiye ederim ve herkese acil şifalar dilerim. 19-02-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Balevi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Balevi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi Medipol Mega Üniversite Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi Dermatoloji, uzmanıdır. Geniş gözenek ve çukurların tedavisi, Hassas deri, Sivilce izleri tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Sivilceler, Tırnak Hastalıkları, Prp (Platelet Rich Plasma), Deri Tümörleri, Dermagrafi(Kalıcı Makyaj(Mikropigmentasyon)) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Balevi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Balevi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Balevi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.