Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız, Bursa, Göz Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız

Göz Hastalıkları - Bursa

Katarakt, Oküloplastik cerrahi, Tıbbi Retina

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1  Nilüfer, Bursa
Özel Medicabil Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali Atakhan Yıldız Kimdir?

Yrd.Doç.Dr.Ali Atakhan YILDIZ, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Şişli Etfal Eğitim ve Arştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Yrd.Doç.Dr.Ali Atakhan YILDIZ, İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

  • 1.Yıldız A,Mavi A, Güven D. Case Report: FamilialAdenomatosisPolyposisDiagnosebyOphtalmologicExamination. Ret-VitAccepted at July 10, 2013.
  • 2.Efficacy of hyperbaric oxygen therapy in a young woman with idiopathic branch retinal artery occlusion.Diving Hyperb Med. 2013 Sep;43(3):164-5.Demir M1, Kara O,Yıldız A, Guven D
  • 3. Şendül SY, Dirim B, Yıldız A, Demir M, Çağatay HH, Mavi A,Acar Z, Güven D. The Efficiency of 'Double Probing' in Congenital Nasolacrimal Duct Obstruction. Merit Research Journal of medicine and Medical Sciences 2014; 2(8);152-157.
  • 4.Sendul YS, Cagatay HH, Dirim B, Demir M, Yıldız AA,Acar Z, Cinar S, Guven D. Comparison of Medpor coated tear drainage tube versus silicon tear drainage tube in conjunctivodacryocystorhinostomy: problems and Solutions. The Scientific World Journal 2014,
  • 5. Mavi Yıldız A,Güven D, Yıldız AA, Şendül SY, Üke SÜ,Erol RS. Does Vitamin D Level Effect the Response to IntravitrealRanibizumab Therapy for Diabetic Macular Edema ?Global Advanced Research Journal of Medicine and Medical Science (ISSN: 2315-5159) Vol.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nyamin..rker

Çok geç bulup erken kaybettiğimiz doktor ?? bu hafta medicine kendisine muayene olmak için gittiğim de oradan ayrıldığını ve Bursa’ya gittiği söylendi . Çok üzüldüm doktor bey gidişinize . Umarım Bursa’ya gitmişsinizdir. İstanbudaysınız yine muayene için sizi tercih edeceğimdir 09-09-2019

ye..mşek Yıldız

Tanıdığım en iyi dr. diyebilirim. Ailemizin her daim kurtarıcısı olmustur. Bıkmadan usanmadan yardımcı olan işini canı gönülden yapan başarılı, mütevazı, sevgi ve saygı dolu bır insandır. Güzel esiniz ve size başarı ve mutluluk diliyorum.:)) 08-08-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi A Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi A Yıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız Özel Medicabil Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Az Görme Rehabilitasyonu, Astigmatik keratotomi, Göz enfeksiyonları, Kontak lens alanlarında hizmet veriyor ve Katarakt, Oküloplastik cerrahi, Tıbbi Retina, Uveitler, Nörooftalmoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi A Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Atakhan Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi A Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.