Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Sivas

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Sivas Kampüsü, 58000 Yazıbaşı/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Cumhuriyet Ünv.diş Hek.fak.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdullah İlker Özeç Hakkında

Abdullah İlker Özeç Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Abdullah İlker Özeç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Abdullah İlker Özeç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Özeç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özeç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdullah İlker Özeç ile anlaşmalı?
Abdullah İlker Özeç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç Cumhuriyet Ünv.diş Hek.fak. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özeç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İlker Özeç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Özeç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.