Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Spor Travmaları, Spor Yaralanmaları, Genel Ortopedi Ve Travmalar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mahallesi, E-5 Karayolu / Kültür Sok No:1, 34180  Bahçelievler, İstanbul
Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

A. Yener İnce Hakkında

A. Yener İnce Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Yener İnce, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca

Hobiler

 • Tracking
 • Yüzme
 • Basketbol
 • Futbol

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A İnce ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A İnce şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri A. Yener İnce ile anlaşmalı?
A. Yener İnce ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası )

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopi, Artroplasti, Eklem protezleri, Artroplasti, Aproskopik cerrahi, Mikrodiskektomi, Menisküs alımı alanlarında hizmet veriyor ve Spor Travmaları, Spor Yaralanmaları, Genel Ortopedi Ve Travmalar, Artroz, Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A İnce ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yener İnce hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A İnce hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.