Doktorun Adresi

Etlik, Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Lokman Hekim Hast.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nurten Çelik Hakkında

Nurten Çelik Kimdir?

Dr. Nurten Çelik, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nurten Çelik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 28.05.1998)

Nurten Çelik Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nurten Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nurten Çelik kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Çelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nurten Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Çelik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nurten Çelik ile anlaşmalı?
Nurten Çelik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nurten Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nurten Çelik Lokman Hekim Hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nurten Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nurten Çelik Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Nurten Çelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nurten Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nurten Çelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Çelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nurten Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Çelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.