Doktorun Adresi

Mebusevleri Mh., Anıt Cd. No:12, 06580 Tandoğan/Çankaya/Ankara  Ankara
Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nezaket Akyürek Hakkında

Nezaket Akyürek Kimdir?

Dr. Nezaket Akyürek, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nezaket Akyürek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nezaket Akyürek Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

su..KAYA
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alerjik astımım var, yine bir gün alerjim tuttu her yerim kabardı 4 gün içinde 6 serum yapılmasına rağmen geçmedi.. Bi arkadaş tavsiyesi üzerine tanıdığım Nezaket Hanım önce teşhisi koydu acil müdahale yaptı sonra ardından yazdığı ilaçları hiç kaçırmadan kullanmamı istedi. O kadar ilgili ve bilgili.. Koyduğu teşhis ve kullaNdığım ilaç sonrasında hemen geçmeye başladı, bir o kadar da nazik. 17-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nezaket Akyürek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nezaket Akyürek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Akyürek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nezaket Akyürek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nezaket Akyürek Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nezaket Akyürek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nezaket Akyürek Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Nezaket Akyürek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nezaket Akyürek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nezaket Akyürek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Akyürek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nezaket Akyürek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Akyürek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.