Dr. Naciye Özeren

Tıbbi Patoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Naciye Özeren Hakkında

Naciye Özeren Kimdir?

Dr. Naciye Özeren, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Naciye Özeren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Naciye Özeren Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Naciye Özeren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Naciye Özeren kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Özeren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Naciye Özeren için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Özeren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Naciye Özeren ile anlaşmalı?
Naciye Özeren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Naciye Özeren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Naciye Özeren Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Naciye Özeren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Naciye Özeren Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Naciye Özeren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Naciye Özeren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Naciye Özeren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Özeren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Naciye Özeren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Özeren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.