Dr. Naciye Mirata, İstanbul, Dermatoloji

Dr. Naciye Mirata

Dermatoloji - İstanbul

Peeling, Apse, Saç Kepeklenmesi

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Naciye Mirata Kimdir?

Dr. Naciye Mirata, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Naciye Mirata, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ık..iryürek

merhabadoktorhanım. Trikotilomanihastasıyım.Fakatbununhastalıkolduğunubilmiyordum.Sadecesağşakağımdabarizbirşekildeaçıklıkvardı.dermotoloğagittim.Banaminoxil%5verdi.1aydırkullanıyorum.Fakatbuilacıhafifaçıklıkolansolşakağımada(saçlıbölgeye)sürünceobölgedeaçıklıkbaşladı(saçkıllarımıgörüyorum)psikiyatridoktorumiseilacıbırakmamısöylüyor.fakatbusefereskisindendahakötüolurdiyekorkuyorumyanisolşakağımdakalıcıolarakdökülürmübırakırsam 17-12-2014

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Naciye Mirata tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Tedavi süreci

  Hocam iyi günler yüzümde pek fazla akne yoktu ancak çıktımı da iltihaplı cinsten ve iz bırakan cinsten çıkıyordu.3 gün önce acnetrent (roaccutane) tedavisine başladım.sorum şu:fazla sivicem olmadığı için çok akne patlaması yaşarmıyım ve kızarıklık çok olurmu ve bu tedavi kalıcımıdır ayrıca 20 yaşınd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Naciye Mirata

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Topuk çatlağı

  Iyi günler doktor hanımm.topuk çatlağı için ne öneririsinizz

  Doktor Cevabı:

  Dr. Naciye Mirata

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.