Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Vayvada Hakkında

Mustafa Vayvada Kimdir?

Dr. Mustafa Vayvada, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Vayvada, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 05.01.2015)

Mustafa Vayvada Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..rsoy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam ilgi alakanız için çok teşekkür ederim inşallah sağlığıma kavuşmaya yardımcı olursunuz bilgi tecrübe birikiminize güveniyorum 10-04-2018

tafa..rsoy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Mustafa gürsoy akciğer sertleşmesi nedini ile Hocam la ilk görüşmemi gerçekleştirdim konuya hakim liği bilgisi ve ciddiyeti kendisine güvenmem açısından yetti şimdiden çok teşekkür ederim inşallah sağlığıma kavuşurum 10-04-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Vayvada tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Vayvada kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Vayvada ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Vayvada için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Vayvada şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Vayvada ile anlaşmalı?
Mustafa Vayvada kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Vayvada nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Vayvada İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Vayvada hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Vayvada Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Vayvada için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Vayvada muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Vayvada hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Vayvada ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Vayvada hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Vayvada hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.