Dr. Mustafa Nuri Yenerel

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

TURGUT ÖZAL CADDESİ NO: 118 PK. 34093 FATİH/ İSTANBUL, Topkapı, Çapa Tıp Fakültesi, 34093 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Nuri Yenerel Hakkında

Mustafa Nuri Yenerel Kimdir?

Dr. Mustafa Nuri Yenerel, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Mustafa Nuri Yenerel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Nuri Yenerel Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

NEM..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelime ile MÜKEMMEL bir hoca. Kardeşime lenfoma tanısı konulduğunda güler yüzü ve bize verdiği güvenle içimizi rahatlatıp, uyguladığı tedaviyle kardeşimi hayata döndüren alanında çok başarılı bir hoca. Seni çok seviyoruz Mustafa hocamız.. 28-07-2021

rahim ..han
Zamanlama
İlgi
Ortam

MM tanısını koyan ve ilk tedavimi yaparak, beni otolog nakile tam remisyon ile sokan mucize hekimim. Hastaya olan yaklaşımı son derece sevecen ve güven verici. Allah ona uzun ömürler versin, nice doktorlar yetiştirsin. 06-04-2021

ek..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mustafa hoca uyguladığı başarılı tedaviyle en zor zamanımızda bize umut olmuştur. Hocamız Çok değerli ve kıymetli bir doktordur. 07-05-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Nuri Yenerel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Nuri Yenerel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Yenerel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Yenerel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Nuri Yenerel ile anlaşmalı?
Mustafa Nuri Yenerel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Nuri Yenerel İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Nuri Yenerel Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Nuri Yenerel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Yenerel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Nuri Yenerel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Yenerel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.