Dr. Mustafa Haydar Taşkın

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Haydar Taşkın Hakkında

Mustafa Haydar Taşkın Kimdir?

Dr. Mustafa Haydar Taşkın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Haydar Taşkın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Haydar Taşkın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Haydar Taşkın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Haydar Taşkın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Taşkın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Taşkın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Haydar Taşkın ile anlaşmalı?
Mustafa Haydar Taşkın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Haydar Taşkın Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Haydar Taşkın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Haydar Taşkın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Taşkın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Haydar Taşkın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Taşkın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.