Dr. Mustafa Güngör, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Mustafa Güngör

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kasap İlyas Mah., Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd., 34098 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ullah..ftçi

Merhaba hocam, ben Abdullah çiftçi 2105 tarihinde emsey hastanesinde ameliyat oldum. Siz ameliyat etmiştiniz yan çapraz bağlar, menisküs ve lifler kopmuştu. Tekrar rahatsızlandım bana yardımcı olur musunuz hocam sizinle iletişime geçmem gerekiyor Adana’da 1 ay önce ortopedia hastanesinde Yaman sarpel hoca baktı kesin ameliyat defi kök hücre tedavisi gerekiyor dedi bende siz daha önce bildiğiniz için siz ameliyat ettiğiniz için size görünmek istedim 16-09-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Güngör kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Güngör için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Güngör şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Güngör ile anlaşmalı?
Mustafa Güngör kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Güngör İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Güngör Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Güngör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Güngör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Güngör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.