Dr. Mustafa Demirelli

5.0

Sünnet, Acil doktorluğu, Alternatif Tıp

“Hocamız çok ilgili. Sorduğum tüm soruları eksiksiz cevapladı. İşini iyi yapan nadir doktorlardan bir...” Devamı

Dr. Mustafa Demirelli

Dr. Mustafa Demirelli, 1964 Yılında Erzincan’da doğdu. İlk ve orta tahsilini Erzincan’da tamamladıktan sonra liseyi Ankara’da bitirdi.1990 Yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirip tıp doktoru oldu.1990-1993 Yıllarında Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı 076 servisinde Acil Doktorluğu yaptı. Bu dönemde çeşitli acil eğitim kursları aldı.1994- 1998 Yılları arasında Yenimahalle Ertuğrul Şimşek Sağlık Ocağı’nda Başhekim olarak görev yaptı.1998 yılında kurduğu Özel Elif Tıp Merkezinde Başhekim olarak görev yaptı, bu merkezde hasta kabullerinin yanı sıra sünnet yapmaya başladı.1999-2002 yılları arasında Keçiören Şenyuva Sağlık Ocağında Başhekimlik yaptı. Dr. Demirelli bu yıllarda Sağlık Bakanlığı’nın Akılcı İlaç Kullanımı Projesi’nde görev aldı. Yine bu yıllarda, Birinci Basamakta Tanı ve Tedavilerinin Standartlaşması Projesi’nde görev aldı.2002 Yılında medikal malzeme ticaretine başlayan Dr. Demirelli o güne kadar kafasında olan sünnet sistemini Türkiye’de yapmaya, öğretmeye ve bu sünnet için gerekli malzemelerin satışını yapmaya başladı. Dr. Mustafa Demirelli bu dönemde doktor, sağlık memuru ve hemşireler olmak üzere yaklaşık 5.000 civarında kişiye Tek Kullanımlık Sünnet Aleti Smartklamp yöntemi ile cerrahi sünnet konusunda eğitim verdi.

2012 Yılına kadar distribütörü, bayisi ve ortağı olarak çok çeşitli tek kullanımlık sünnet aletleriyle  sünnet eğitimleri yaptı, toplu sünnetlerde sistemin standartlaşmasını sağladı ve bu ürünlerin  üretim, eğitim,  satış ve pazarlamasını yaptı. 2012 yılı itibariyle bu konuda sahip olduğu bilgi birikimi, kendi  patent ve markalarıyla geliştirdiği Tek Kullanımlık Sünnet Aletleri ve Tek Kullanımlık Sünnet Setlerinin üretimini yapmakta  ve bu ürünleri dünya pazarlarına sunmaktadır.

Kendini sünnete adayan Dr Demirelli, kendi kliniğinde ve toplu sünnetlerde 50.000 den fazla çocuk ve erişkini sünnet etti.
Dr Demirelli, halen Özel Elif Polikliniği’nde ve dünyanın her yerinde sünnet yapmakta ve sünnet eğitimlerinde görev almakta olup, ulusal ve uluslar arası çeşitli dergi ve gazetelerde sünnet hakkında yazı ve araştırmaları bulunmakta ve seminerler vermektedir.
Afrika’da sağlıklı sünnet çalışmalarının projelendirilmesi ve uygulanması ile yakından ilgilenmektedir.Kamu yararına faaliyet gösteren çeşitli dernek ve vakıflarda aktif görev almaktadır.İngilizce ve Arapça bilmektedir.
Dr Demirelli evli olup, bir oğlu ve bir kızı bulunmaktadır. 

Dr Mustafa Demirelli İstanbul Sünnet Kliniği
Şirinevler mahallesi fetih Caddesi Fetih sokak no:1 /1 Daire Şirinevler Bahçelievler/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Medikal Estetik Prp yüz gençleştirme Saç mezoterapi ve saç prp Cilt Gençleştirme Akne sivilce tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı
Özel Elif Polikliniği
Demetevler Mh. 365. Cad. No:11/A Yenimahalle/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Medikal Estetik Prp yüz gençleştirme Saç mezoterapi ve saç prp Cilt Gençleştirme Akne sivilce tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Mustafa Demirelli, 1964 Yılında Erzincan’da doğdu. İlk ve orta tahsilini Erzincan’da tamamladıktan sonra liseyi Ankara’da bitirdi.1990 Yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirip tıp doktoru oldu.1990-1993 Yıllarında Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı 076 servisinde Acil Doktorluğu yaptı. Bu dönemde çeşitli acil eğitim kursları aldı.1994- 1998 Yılları arasında Yenimahalle Ertuğrul Şimşek Sağlık Ocağı’nda Başhekim olarak görev yaptı.1998 yılında kurduğu Özel Elif Tıp Merkezinde Başhekim olarak görev yaptı, bu merkezde hasta kabullerinin yanı sıra sünnet yapmaya başladı.1999-2002 yılları arasında Keçiören Şenyuva Sağlık Ocağında Başhekimlik yaptı. Dr. Demirelli bu yıllarda Sağlık Bakanlığı’nın Akılcı İlaç Kullanımı Projesi’nde görev aldı. Yine bu yıllarda, Birinci Basamakta Tanı ve Tedavilerinin Standartlaşması Projesi’nde görev aldı.2002 Yılında medikal malzeme ticaretine başlayan Dr. Demirelli o güne kadar kafasında olan sünnet sistemini Türkiye’de yapmaya, öğretmeye ve bu sünnet için gerekli malzemelerin satışını yapmaya başladı. Dr. Mustafa Demirelli bu dönemde doktor, sağlık memuru ve hemşireler olmak üzere yaklaşık 5.000 civarında kişiye Tek Kullanımlık Sünnet Aleti Smartklamp yöntemi ile cerrahi sünnet konusunda eğitim verdi. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1990
Deneyim: 34 Yıl

Yabancı Dil

Arapça, İngilizce

Ekibim

Örsel

Demirelli

Hobiler

Seyahat etmek Devamı

Deneyimler

Dr Mustafa Demirelli İstanbul Sünnet Kliniği (1990 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (212) 912 64 37

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Sel*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
16.03.2024
Prp yüz gençleştirme
Özel Elif Polikliniği

Hocamız çok ilgili. Sorduğum tüm soruları eksiksiz cevapladı. İşini iyi yapan nadir doktorlardan biri. Teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı. Görüşü Şikayet Et

KU
Kem*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15.03.2024
Dr Mustafa Demirelli İstanbul Sünnet Kliniği

Mustafa hoca genel tababet konusunda uzman bir kişi olarak hastalarına karşı bilgili ve bilgili olduğu kadar da öğretici bir özelliğe sahip... Görüşü Şikayet Et

Yak*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22.12.2021

Çok deneyimli, samimi eli hafif bir hocamız hayran kaldım Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Demirelli ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Mustafa Demirelli için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Mustafa Demirelli için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Mustafa Demirelli ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902129126437

Dr. Mustafa Demirelli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mustafa Demirelli Dr Mustafa Demirelli İstanbul Sünnet Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Mustafa Demirelli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mustafa Demirelli Pratisyen Hekimlik uzmanıdır. Sünnet, Acil doktorluğu, Alternatif Tıp alanlarında hizmet veriyor ve Medikal Estetik, Prp yüz gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prpMedikal Estetik, Prp yüz gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prp hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube