Mustafa Akaryıldız Hakkında

Mustafa Akaryıldız Kimdir?

Dr. Mustafa Akaryıldız, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Akaryıldız, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Akaryıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Seboreik dermatit

  Merhaba , hocam 26 yaşımda ve saçlarım da liseden seboreik dermatit var kuru saçlara sahibim bir çok medikal şampuan kullandım saçım baya seyrekleşti ailemde her hangibi kellik veya diğer ihsi bir durum yok ama eğzamadan dolayı saçlarım döküldü yazik ki ne yapacagımı bilmiyorum kellik bir durum yok... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Mustafa Akaryıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kahverengi sivilce lekeleri

  Benim yüz bölgemde alın ve çenemde yıllardır geçmeyen kahverengi sivilce sonrası oluşan lekeler var sivilcelerimle uğraşmasam bile kuruduktan sonra böyle kalıyor yıllarca kalıyor alnım kahverengi lekelerle dolu diğer yüz bölgelerim beyaz bundan dolayı çok kötü duruyor ve sadece yüz değil sırtımda d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Mustafa Akaryıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.