Dr. Murat Mehli

Tıbbi Mikrobiyoloji - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmetpaşa, Devlet Hst., 33440 Tarsus/Mersin  Mersin
Mersın Tarsus Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Mehli Hakkında

Murat Mehli Kimdir?

Dr. Murat Mehli, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Mehli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Mehli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Murat Mehli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murat Mehli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Mehli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Murat Mehli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Mehli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Mehli ile anlaşmalı?
Murat Mehli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Murat Mehli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Murat Mehli Mersın Tarsus Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Murat Mehli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Murat Mehli Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Murat Mehli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Mehli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Murat Mehli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Mehli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Murat Mehli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Mehli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.