Dr. Murat Keleş, İstanbul, Göğüs Cerrahisi

Dr. Murat Keleş

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Başıbüyük, Süreyyapaşa Yerleşkesi C Blok, 34854 Maltepe/İstanbul, Turkey  İstanbul
İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gül..an

Babam için kendisinden randevu alıp gittik. Ancak kendisi ne muayene etti ne derdimizi dinledi. Üstüne bir de konudan bağımsız olarak siz bilgisizsiniz galiba şeklinde bizi aşağıladı. Kendisinden daha eğitimli olabiliriz ya da olmayabilirdik de ancak bu tavrı bizi ciddi anlamda rahatsız etti. Doktorluk mesleğine duyduğumuz saygıdan ötürü; olumsuz bir tepki göstermeden odasından ayrıldık. Mesleğini sevmediği ya da yaşı gereği artık bırakmak istediği kanaatindeyim. 17-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Murat Keleş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murat Keleş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Keleş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Murat Keleş için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Keleş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Keleş ile anlaşmalı?

Murat Keleş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Murat Keleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Murat Keleş İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Murat Keleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Murat Keleş Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Murat Keleş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Keleş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Murat Keleş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Keleş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Murat Keleş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Keleş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.