Dr. Murat Gürsoy, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Murat Gürsoy

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Hemoroidal Hastalıklar, Enfeksiyöz Enterokolitler (Bağırsak İltihabı), Safra Kesesi Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Halk Cad. Ortabahar Sok. No: 1  Ataşehir, İstanbul
Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Murat Gürsoy Kimdir?

Dr. Murat Gürsoy, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Murat Gürsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Murat Gürsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murat Gürsoy kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Gürsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Murat Gürsoy için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Gürsoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Murat Gürsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Murat Gürsoy Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Murat Gürsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Murat Gürsoy Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Endoskopik tedavi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), İleostomi (ülseratif kolit cerrahisi), Gastrik band uygulaması, Üre nefes testi alanlarında hizmet veriyor ve Hemoroidal Hastalıklar, Enfeksiyöz Enterokolitler (Bağırsak İltihabı), Safra Kesesi Hastalıkları, Ağızda Kötü Tat Hissi, Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Murat Gürsoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Gürsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Murat Gürsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Gürsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Murat Gürsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Gürsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.