Dr. Muhammet Ömer Orçan

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muhammet Ömer Orçan Hakkında

Muhammet Ömer Orçan Kimdir?

Dr. Muhammet Ömer Orçan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammet Ömer Orçan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhammet Ömer Orçan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhammet Ömer Orçan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhammet Ömer Orçan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Orçan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhammet Ömer Orçan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Orçan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhammet Ömer Orçan ile anlaşmalı?
Muhammet Ömer Orçan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhammet Ömer Orçan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhammet Ömer Orçan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhammet Ömer Orçan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhammet Ömer Orçan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Muhammet Ömer Orçan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhammet Ömer Orçan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhammet Ömer Orçan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Orçan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhammet Ömer Orçan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Orçan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.