Dr. Müge Aydoğdu

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Teknik okullar, Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Gazi Üniversitesi Ha

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Müge Aydoğdu Hakkında

Müge Aydoğdu Kimdir?

Dr. Müge Aydoğdu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Müge Aydoğdu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Müge Aydoğdu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Müge Aydoğdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Müge Aydoğdu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Aydoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Müge Aydoğdu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Aydoğdu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Müge Aydoğdu ile anlaşmalı?
Müge Aydoğdu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Müge Aydoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Müge Aydoğdu Gazi Üniversitesi Ha bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Müge Aydoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Müge Aydoğdu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Müge Aydoğdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Müge Aydoğdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Müge Aydoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Aydoğdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Müge Aydoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Aydoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.