Dr. M.fatih Algur, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. M.fatih Algur

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Adres (2)

Yahşelli Köyü, 35660 Köyiçi/Menemen/İzmir, Turkey  İzmir
İzmir Menemen Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. M.fatih Algur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. M.fatih Algur kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Algur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. M.fatih Algur için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Algur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri M.fatih Algur ile anlaşmalı?

M.fatih Algur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. M.fatih Algur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. M.fatih Algur İzmir Menemen Devlet HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. M.fatih Algur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. M.fatih Algur Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. M.fatih Algur için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. M.fatih Algur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. M.fatih Algur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Algur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. M.fatih Algur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Algur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.