Dr. Metin Kızıldağ

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Kızıldağ Hakkında

Metin Kızıldağ Kimdir?

Dr. Metin Kızıldağ, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Kızıldağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Metin Kızıldağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Metin Kızıldağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Metin Kızıldağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Kızıldağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Metin Kızıldağ için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Kızıldağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Kızıldağ ile anlaşmalı?
Metin Kızıldağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Metin Kızıldağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Metin Kızıldağ Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Metin Kızıldağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Metin Kızıldağ Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Metin Kızıldağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Metin Kızıldağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Metin Kızıldağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Kızıldağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Metin Kızıldağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Kızıldağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.