Dr. Mesut Sezikli

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mesut Sezikli Hakkında

Mesut Sezikli Kimdir?

Dr. Mesut Sezikli, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Mesut Sezikli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesut Sezikli Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..erk
Zamanlama
İlgi
Ortam

mesut hocam dan ALLAH razı olsun geçmeyen mide ağrılarım sayesinde geçti...çok kaliteli bir insan çok ALLAH yolunu açık etsin inşallah... 23-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mesut Sezikli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mesut Sezikli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Sezikli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mesut Sezikli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Sezikli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mesut Sezikli ile anlaşmalı?
Mesut Sezikli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mesut Sezikli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mesut Sezikli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mesut Sezikli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mesut Sezikli Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Mesut Sezikli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Sezikli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mesut Sezikli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Sezikli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mesut Sezikli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Sezikli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.