Dr. Mert Mevlüt Akar

Pratisyen Hekimlik - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

SöğüTlüYurt Mah, Battal Gazi Cd. No:26, 48770 Dalaman/Muğla  Muğla
Muğla Dalaman Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mert Mevlüt Akar Hakkında

Mert Mevlüt Akar Kimdir?

Dr. Mert Mevlüt Akar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mert Mevlüt Akar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mert Mevlüt Akar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mert Mevlüt Akar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mert Mevlüt Akar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Akar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mert Mevlüt Akar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Akar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mert Mevlüt Akar ile anlaşmalı?
Mert Mevlüt Akar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mert Mevlüt Akar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mert Mevlüt Akar Muğla Dalaman Devlet Hastanesı(S)T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mert Mevlüt Akar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mert Mevlüt Akar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mert Mevlüt Akar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mert Mevlüt Akar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mert Mevlüt Akar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Akar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mert Mevlüt Akar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Akar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.