Dr. Memnune Sena Ulu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Memnune Sena Ulu Hakkında

Memnune Sena Ulu Kimdir?

Dr. Memnune Sena Ulu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Memnune Sena Ulu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Memnune Sena Ulu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rahim..nmez
Zamanlama
İlgi
Ortam

19-22 Haziran tarhinde eşimi kanzıslık hastalığ böbrek yetmezliği teşhisisi ile Dahilşye nefroloji sevisinde Doktor hanımın gözetiminde tedavi görmüştür Doktor olmakdan ziyade bir abla,güler yüzlü,görevini severek yapan,sorduğumuz sorulara içtenlikle cevap alabildiğimiz,hastasına moral motive eden hanıma çok,çok teşekkür eder kendisine işinde başarılar dilerim böyle doktorlar nadir bulunur 23-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Memnune Sena Ulu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Memnune Sena Ulu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Ulu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Memnune Sena Ulu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Ulu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Memnune Sena Ulu ile anlaşmalı?
Memnune Sena Ulu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Memnune Sena Ulu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Memnune Sena Ulu Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Memnune Sena Ulu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Memnune Sena Ulu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Dr. Memnune Sena Ulu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Memnune Sena Ulu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Memnune Sena Ulu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Ulu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Memnune Sena Ulu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Ulu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.