Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Melek Ergin Hakkında

Melek Ergin Kimdir?

Dr. Melek Ergin, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Melek Ergin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Melek Ergin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Melek Ergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Melek Ergin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Ergin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Melek Ergin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Ergin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Melek Ergin ile anlaşmalı?
Melek Ergin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Melek Ergin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Melek Ergin Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Melek Ergin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Melek Ergin Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Melek Ergin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Melek Ergin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Melek Ergin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Ergin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Melek Ergin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Ergin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.