Dr. Mehmet Üstün

Tıbbi Mikrobiyoloji - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmetpaşa, Devlet Hst., 33440 Tarsus/Mersin  Mersin
Mersın Tarsus Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Üstün Hakkında

Mehmet Üstün Kimdir?

Dr. Mehmet Üstün, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Üstün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Üstün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Üstün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Üstün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Üstün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Üstün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Üstün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Üstün ile anlaşmalı?
Mehmet Üstün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Üstün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Üstün Mersın Tarsus Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Üstün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Üstün Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Üstün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Üstün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Üstün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Üstün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Üstün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Üstün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.