Dr. Mehmet Fatih Bulut

Pratisyen Hekimlik - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Göllüce, 25057. Sk., 27080 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Fatih Bulut Hakkında

Mehmet Fatih Bulut Kimdir?

Dr. Mehmet Fatih Bulut, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Fatih Bulut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Fatih Bulut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Fatih Bulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Fatih Bulut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Bulut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Bulut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Fatih Bulut ile anlaşmalı?
Mehmet Fatih Bulut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Fatih Bulut Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Fatih Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Fatih Bulut Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Fatih Bulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Fatih Bulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Bulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Fatih Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.