Dr. Mehmet Dikici

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Mehmet Dikici Hakkında

Mehmet Dikici Kimdir?

Dr. Mehmet Dikici, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Dikici, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Dikici Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Dikici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Dikici kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Dikici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Dikici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Dikici bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Dikici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Dikici Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Dikici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Dikici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Dikici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Dikici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Dikici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Dikici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.