Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Selimiye, Tıbbiye Cd. No:40, 34668 Üsküdar/İstanbul  İstanbul
İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..n

Anneannemin (Leman Ertan) düşmesi sonucunda oluşan omuz (humerus) kırığı sebebiyle kendisini ziyaret ettik. Normalde, hastanelerden hiç hoşlanmayan anneannemi, Arda Bey, tatlı dili, sıcak yaklaşımıyla, esprileriyle, rahatlattı; adeta kendini evinde gibi hissetmesini sağladı. Ayrıca, hastasını detaylı bir şekilde bilgilendirmesi, tüm bulguları röntgen üzerinden göstermesi ve hiçbir belirtiyi gözden kaçırmamasıyla, bizi çok memnun etti. Eminiz ki, verdiği kokteyl serum tedavisi ve ilaçlar sayesinde, anneannemin kemikleri çok daha hızlı bir şekilde kaynayacak. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı, kendisine teşekkür ederiz. 04-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Dağcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Dağcıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Arda Dağcıoğlu ile anlaşmalı?
Mehmet Arda Dağcıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Dağcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Arda Dağcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Dağcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.