Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Akın Tarım Hakkında

Mehmet Akın Tarım Kimdir?

Dr. Mehmet Akın Tarım, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Akın Tarım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Akın Tarım Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

AT..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanında son derece Güvenilir ve Profosyonel bir doktor.Aynı zamanda güleryüzlü ve hastayı motive eden maddiyattan çok sağlık önceliği yegane kişilerden.İyi ki varsınız Hocam... 14-05-2021

an..�a

Annemin rahatsızlığı için gittik bugün güleryüzlü ve insanın içini ferahlatan bir doktor... ve bizi gayet güzel bilgilendirdi kendi alanı olmadığı için başka bir arkadaşına yönlendirdi ben muayene etmedim Arkadaşom edecek diye muayene ücretini de iptal ettirdi çok şaşırdım paraya değil gerçekten sağlığa önem veriyor helal olsun... 09-12-2016

çin..kali

Çok kibar aynı zamanda hastasını çok güzel bilgilendiren bir doktor 3 yıldır hastasıyım ve memnunum. 07-11-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Akın Tarım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Akın Tarım kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Tarım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Akın Tarım için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Tarım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Akın Tarım ile anlaşmalı?
Mehmet Akın Tarım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Akın Tarım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Akın Tarım Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Akın Tarım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Akın Tarım Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Akın Tarım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Akın Tarım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Akın Tarım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Tarım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Akın Tarım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Tarım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.