Doktorun Adresi

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Mahmut hocamdan Allah bin kere razı olsun . Bu kadar ilgili bir doktorla karşılaşmak gerçekten çok zor . Herkes söyleyip geçerken Mahmut hocam tek tek anlatıyor ilgileniyor yönlendiriyor sorunuz olduğunda çekinmeden sorabiliyorsunuz sizin halinizden anlayan ve ona göre davranan bir doktor. 21-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mahmut Kacar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mahmut Kacar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Kacar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mahmut Kacar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Kacar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Kacar ile anlaşmalı?
Mahmut Kacar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mahmut Kacar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mahmut Kacar Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mahmut Kacar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mahmut Kacar Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mahmut Kacar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mahmut Kacar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mahmut Kacar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Kacar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mahmut Kacar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Kacar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.