Doktorun Adresi

Meydan, 01070 Seyhan/Adana  Adana
Seyhan Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Lütfü Sözütok Hakkında

Lütfü Sözütok Kimdir?

Dr. Lütfü Sözütok, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Lütfü Sözütok, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.04.1981)

Lütfü Sözütok Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Lütfü Sözütok tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Lütfü Sözütok kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. L Sözütok ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Lütfü Sözütok için nasıl randevu alabilirim?
Dr. L Sözütok şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Lütfü Sözütok ile anlaşmalı?
Lütfü Sözütok kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Lütfü Sözütok nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Lütfü Sözütok Seyhan Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Lütfü Sözütok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Lütfü Sözütok Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Lütfü Sözütok için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Lütfü Sözütok muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Lütfü Sözütok hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. L Sözütok ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Lütfü Sözütok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. L Sözütok hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.