Doktorun Adresi (2)

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Lale Gezer Hakkında

Lale Gezer Kimdir?

Dr. Lale Gezer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Lale Gezer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Lale Gezer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Lale Gezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Lale Gezer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. L Gezer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Lale Gezer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. L Gezer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Lale Gezer ile anlaşmalı?
Lale Gezer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Lale Gezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Lale Gezer Adana Devlet HastanesıAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Lale Gezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Lale Gezer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Lale Gezer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Lale Gezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Lale Gezer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. L Gezer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Lale Gezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. L Gezer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.