Dr. Kemal Atilla Andıç

Pratisyen Hekimlik - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kemal Atilla Andıç Hakkında

Kemal Atilla Andıç Kimdir?

Dr. Kemal Atilla Andıç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Atilla Andıç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kemal Atilla Andıç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kemal Atilla Andıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kemal Atilla Andıç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Andıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kemal Atilla Andıç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Andıç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kemal Atilla Andıç ile anlaşmalı?
Kemal Atilla Andıç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kemal Atilla Andıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kemal Atilla Andıç Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kemal Atilla Andıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kemal Atilla Andıç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kemal Atilla Andıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kemal Atilla Andıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kemal Atilla Andıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Andıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kemal Atilla Andıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Andıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.