Dr. Kandemir Berova, Lefkoşa, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Kandemir Berova

Ortopedi ve Travmatoloji - Lefkoşa

Akondroplazi, Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları, Suprakondiler Humerus Fraktürü

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ülkü Sok. No: 10  Lefkoşa, Lefkoşa
Berova Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kandemir Berova Hakkında

Kandemir Berova Kimdir?

Dr. Kandemir Berova, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kandemir Berova, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kandemir Berova tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kandemir Berova kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Berova ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kandemir Berova için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Berova şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Kandemir Berova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kandemir Berova Berova Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kandemir Berova hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kandemir Berova Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Latarjet ameliyatı, Ayak ve ayak bileği artrodezi, Fiberoptik eklem muayenesi, Laminektomi, Menisektomi alanlarında hizmet veriyor ve Akondroplazi, Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları, Suprakondiler Humerus Fraktürü, Koksa Vara, Kırık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Kandemir Berova için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kandemir Berova muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kandemir Berova hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Berova ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kandemir Berova hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Berova hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.