Dr. İsmail Abasıkeleş, Muğla, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. İsmail Abasıkeleş

Dahiliye - İç Hastalıkları - Muğla

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Eskisaray, Bor Sk., 51100 Niğde Merkez/Niğde  Niğde
NıäžDe Bor Dr.doäžAn Baran Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez Yerleşke, Cumhuriyet, 51240 Bor Yolu Üzeri/Niğde Merkez/Niğde  Niğde
Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ran..RKMEN

SN ismail Abasıkeleş doktorum benim hayatimi kurtardı. Rahatsizligima koydugu erken tanı neticesinde gayatimi kaybetme veya sakat kalma olasilıgim kalmadı sayesinde. Myelit tanisi konulan hastaligim nedeniyle ßu an Adana Balcali Ar. Hast. Yatiyorum 1 haftadir. Nigde de uyusma rahatsizligiyla arka arkaya onten dr um olan Ismail Beyece Noroloji bolumune daha sonra Kalp damara giderek gastaligima teshis ve tedavi istedim ama bu birimdeki dr teshis koyamayip beni eve gonderdiler. Bir de Zaten dr um olan Ismail Beye son bir sansımi deneyim dedim. Dr um hemen beni Adanada beni tedavi eden Proflar gibi muayyene etti. Hemen Tahlil sonućlarimi istwdi. Sonuc ve nshis ve tedavi olup kurtulacaksin deuayanesiyle Ismail bey beni derhal Tıp fakultesine acil olarak yönlendirdi. Adana da Baskent Ve Balcali proflari inceledi beni ve ismail Bey in teshisini koydular. Dr lar bana once Allah Sonra Dr un sayesinde erken teşhis ve tedavi olacagimi soylediler. Nigde hastanesinde Dahiliye alqninda Ismaul Abasi keleş dr umu siddetle tavsiye ediyorum. Ic hastaliklarinda uzman oldugu gibi Noroloji alanindaki teshisinde de bir Norologun koyamadigi birr Kalp damar dr unun koyamadigi teshisi koyarak kendisinin ne kadar basarili ve dolu bir dr oldugunu ispatlamıstir.Tesekkürlerimi borç bilir basarılar dilerim.... 15-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Abasıkeleş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Abasıkeleş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Abasıkeleş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Abasıkeleş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Abasıkeleş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Abasıkeleş ile anlaşmalı?
İsmail Abasıkeleş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Abasıkeleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Abasıkeleş Aksaray Eskıl Devlet HastanesıNıäžDe Bor Dr.doäžAn Baran Devlet HastanesıÖmer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Abasıkeleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Abasıkeleş Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. İsmail Abasıkeleş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Abasıkeleş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Abasıkeleş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Abasıkeleş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Abasıkeleş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Abasıkeleş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.