Dr. Işıl Birkan, Ankara, Akupunktur

Dr. Işıl Birkan

Akupunktur - Ankara

Bronşiyal astım, Obezite, Kupa - hacamat

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Büklüm Sok. 36/4 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Dr. Z. Işıl Birkan Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Işıl Birkan Kimdir?

Dr. Z. Işıl Birkan 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanı kazanmıştır.
1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı'ndan mezun olarak uzmanlığını kazanmıştır. Dr. Z. Işıl Birkan Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Işıl Birkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Işıl Birkan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. I Birkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Işıl Birkan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. I Birkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Işıl Birkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Işıl Birkan Dr. Z. Işıl Birkan Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Işıl Birkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Işıl Birkan Akupunktur, uzmanıdır. Agorafobi Tedavisi, Ağrı Tedavileri, Akupunktur İle Zayıflama, Akupunktur Tedavisi, Akupunkturla Zayıflama, Hacamat Tedavisi, Kısırlıkta Akupunktur Tedavisi, kupa hacamat tedavisi, Kupa ve sülük uygulaması, Migren Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Bronşiyal astım, Obezite, Kupa - hacamat, Kronik Yorgunluk, Kronik Sinüzit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Işıl Birkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Işıl Birkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Işıl Birkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. I Birkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Işıl Birkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. I Birkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.