Doktorun Adresi

Yıldız, Soma Cd., 10020 Altıeylül/Balıkesir Merkez/Balıkesir  Balıkesir
Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrfan Gürutku Hakkında

İrfan Gürutku Kimdir?

Dr. İrfan Gürutku, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. İrfan Gürutku, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 29.07.2003)

İrfan Gürutku Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..UŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimin Safra kesesi probleminden dolayı irfan beye gittik,Ben bu kadar ilgili, güler yüzlü, hastası ile ilgilenen bir doktora hiç denk gelmedim,hemşireden çok o defalarca geldi odamıza,onlarin yapacağıni bile kendisi yaptı..bizi bilgilendirdi, ilgilendi.kısacası tüm hastalara kime gitsem diye araştıranlara tavsiye ederim,Allah razı olsun doktorumuzdan,Allah işini gücünü rast getirsin. 03-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İrfan Gürutku tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İrfan Gürutku kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Gürutku ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İrfan Gürutku için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Gürutku şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İrfan Gürutku ile anlaşmalı?
İrfan Gürutku kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İrfan Gürutku nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İrfan Gürutku Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İrfan Gürutku hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İrfan Gürutku Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. İrfan Gürutku için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İrfan Gürutku muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İrfan Gürutku hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Gürutku ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İrfan Gürutku hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Gürutku hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.