Dr. İlknur Erol, Adana, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. İlknur Erol

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Adana

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Halis..IRAN

Eylül 2019'da düşerken kafasını kapıya çarpan 3 yaşındaki oğlumuz Kaan Efe'nin Ekim ayında şiddetli baş ağrısı, kusma ve halsizlik şeklinde ortaya çıkan belirtileriyle gitmediğimiz hastane, doktor kalmadı. En son çocuk doktorumuzun tavsiyesiyle Prof. Dr. İlknur EROL ile tanıştık. Daha ilk muayenede teşhisini koydu ve sonra yapılan tetkiklerinde söylediği çıktı. Meğer oğlumuz ilk düştüğünde beyin kanaması geçirmiş ve kafa içinde biriken kan Subdural Hematoma dönüşmüş ve kafa içi basıncı arttırmış. Sonrasında uyguladığı tedavi ile oğlumuzu ameliyatsız iyileştirdi. Bu kadın sadece bir doktor değil, "kanatsız bir melek" Rabbim sana sağlık, mutluluk ve esenlik versin, versin ki daha çok yavrucağı iyileştiresin. Rabbim seni evlatlarına bağışlasın. Çok ama çok teşekkür ederiz... 02-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlknur Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlknur Erol kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlknur Erol için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Erol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlknur Erol ile anlaşmalı?
İlknur Erol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İlknur Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İlknur Erol Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlknur Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İlknur Erol Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır.

Dr. İlknur Erol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlknur Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlknur Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlknur Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.