Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlker Taşbent Hakkında

İlker Taşbent Kimdir?

Dr. İlker Taşbent, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. İlker Taşbent, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlker Taşbent Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlker Taşbent tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlker Taşbent kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Taşbent ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlker Taşbent için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Taşbent şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlker Taşbent ile anlaşmalı?
İlker Taşbent kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İlker Taşbent nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İlker Taşbent Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlker Taşbent hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İlker Taşbent Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. İlker Taşbent için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlker Taşbent muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlker Taşbent hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Taşbent ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlker Taşbent hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Taşbent hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.