Dr. İlhami Telli

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

İlhami Telli Hakkında

İlhami Telli Kimdir?

Dr. İlhami Telli, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İlhami Telli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlhami Telli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlhami Telli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlhami Telli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Telli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlhami Telli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İlhami Telli bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlhami Telli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İlhami Telli Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. İlhami Telli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlhami Telli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlhami Telli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Telli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlhami Telli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Telli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.