Dr. İkbal Billur Canbakan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İkbal Billur Canbakan Hakkında

İkbal Billur Canbakan Kimdir?

Dr. İkbal Billur Canbakan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji İkbal Billur Canbakan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 12.07.2000)

İkbal Billur Canbakan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ldız..�ilova Pürçek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Ömrümün sonuna kadar hakkını ödeyemeceğim kıymetli insanlardan biri. En zor zamanımızda ailemizden biriymiş gibi yanımızda oldu tüm tedavimizi kendi elleriyle devam etti. Benim öz teyzem olsa bu kadar ilgilenemez imkansız. Konumunu ego haline getirmeyip herkese aynı ilgi ve alakayı gözteren işinde son derece başarılı tedavi sürecinde hep doğru kararları verebilen çok kıymetli bir doktor. Dualarımın minnetiniz onun için sonsuz. 15-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İkbal Billur Canbakan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İkbal Billur Canbakan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Canbakan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İkbal Billur Canbakan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Canbakan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İkbal Billur Canbakan ile anlaşmalı?
İkbal Billur Canbakan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İkbal Billur Canbakan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İkbal Billur Canbakan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İkbal Billur Canbakan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İkbal Billur Canbakan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. İkbal Billur Canbakan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İkbal Billur Canbakan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İkbal Billur Canbakan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Canbakan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İkbal Billur Canbakan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Canbakan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.