Dr. Hüseyin Çiven

Nükleer Tıp - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cedit, Turan Güneş Cad. Hastane sokak, 41300 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Çiven Hakkında

Hüseyin Çiven Kimdir?

Dr. Hüseyin Çiven, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Çiven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Çiven Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Çiven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüseyin Çiven kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Çiven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Çiven için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Çiven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Çiven ile anlaşmalı?
Hüseyin Çiven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hüseyin Çiven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hüseyin Çiven Kocaelı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüseyin Çiven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hüseyin Çiven Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Hüseyin Çiven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Çiven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Çiven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Çiven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüseyin Çiven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Çiven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.