Dr. Hülya Tiryaki

Dahiliye - İç Hastalıkları - Kayseri

Takvim talep et Değerlendir

Hülya Tiryaki Hakkında

Hülya Tiryaki Kimdir?

Dr. Hülya Tiryaki, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Tiryaki, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Tiryaki Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hülya Tiryaki tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hülya Tiryaki kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Tiryaki ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hülya Tiryaki nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hülya Tiryaki bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hülya Tiryaki hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hülya Tiryaki Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hülya Tiryaki için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Tiryaki muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hülya Tiryaki hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Tiryaki ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hülya Tiryaki hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Tiryaki hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.