Dr. Hülya İzci

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Hülya İzci Hakkında

Hülya İzci Kimdir?

Dr. Hülya İzci, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya İzci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya İzci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hülya İzci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hülya İzci kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H İzci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hülya İzci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hülya İzci bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hülya İzci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hülya İzci Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hülya İzci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya İzci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hülya İzci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H İzci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hülya İzci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H İzci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.