Doktorun Adresi (2)

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hilal Battal Hakkında

Hilal Battal Kimdir?

Dr. Hilal Battal, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hilal Battal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hilal Battal Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..UDEŞEN

Hilal BATTAL doktorumuz 10 yıldır Aile Hekimimiz.... hastalıklarımız karşısında vermiş oldukları tedavi hep sonuç vermiştir.Hastaneye gidip tedavi olmanıza gerek kalmaz. Hastalarına karşı yaklaşımı; sevgi dolu ve bir o kadar güven verici olması terapi gibi gelir ve hasta olduğunuzu unutursunuz. Hilal Doktorumuz olabilecek en iyi Doktor... Aylin KUYUDEŞEN 03.08.2017 03-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hilal Battal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hilal Battal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Battal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hilal Battal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Battal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hilal Battal ile anlaşmalı?
Hilal Battal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hilal Battal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hilal Battal Adana Devlet HastanesıAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hilal Battal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hilal Battal Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hilal Battal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hilal Battal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hilal Battal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Battal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hilal Battal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Battal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.