Dr. Hikmet Gülaçtı, İstanbul, Pratisyen Hekimlik

Dr. Hikmet Gülaçtı

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Access Bars, Bölgesel Zayıflama, Diyet

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Büyükdere Caddesi, 159/7  Şişli, İstanbul
Dr. Hikmet Gülaçtı Akupuntur Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hikmet Gülaçtı Hakkında

Hikmet Gülaçtı Kimdir?

Dr. Hikmet Gülaçtı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hikmet Gülaçtı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hikmet Gülaçtı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hikmet Gülaçtı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Gülaçtı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hikmet Gülaçtı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Gülaçtı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hikmet Gülaçtı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hikmet Gülaçtı Dr. Hikmet Gülaçtı Akupuntur Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hikmet Gülaçtı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hikmet Gülaçtı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme, Cilt gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Access Bars, Bölgesel Zayıflama, Diyet, Nöralterapi, Hipnoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hikmet Gülaçtı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hikmet Gülaçtı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hikmet Gülaçtı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Gülaçtı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hikmet Gülaçtı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Gülaçtı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.