Dr. Hayriye İyiköşker

Pratisyen Hekimlik - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayriye İyiköşker Hakkında

Hayriye İyiköşker Kimdir?

Dr. Hayriye İyiköşker, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayriye İyiköşker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayriye İyiköşker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hayriye İyiköşker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hayriye İyiköşker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H İyiköşker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hayriye İyiköşker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H İyiköşker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayriye İyiköşker ile anlaşmalı?
Hayriye İyiköşker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hayriye İyiköşker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hayriye İyiköşker Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hayriye İyiköşker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hayriye İyiköşker Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hayriye İyiköşker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hayriye İyiköşker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hayriye İyiköşker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H İyiköşker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hayriye İyiköşker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H İyiköşker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.